Kristel Kaljuste
Kristel Kaljuste
2024-02-26
Ma ei jaga heldelt kunagi soovitusi, sest sellega kaasneb ju vastutus, et siis ka teised rahule jääksid minu soovitatud kontakti tasemega 🙂 Vassistent OÜ - Kirsikese puhul julgen 100% soovitada, sest tema töötempo ja kvaliteet ning tehnilised oskused ja nutikus vastavad igati nõudliku ja täpse kliendi ootustele! Olen Kirsikesega koostööd teinud minu kalli kliendi wordpress lehe osas ning Kirsike leidis väga kiirelt kõik vajalikud lahendused küsimustele, hoidis klienti jooksvalt sammudega kursis ning vastas alati väga kiiresti! Nende koostöö jätkus ka esimeste kiiremate asjade korda saamisel ning Kirsike võttis wordpress kodulehe halduse enda kanda, et asjad enam korrast ära ei lähekski. Pluginate ajakohasus on väga oluline nüanss toimiva kodulehe puhul, mida paljud tegelikult ei tea! Kui mõni ettevõtja ise täpselt isegi ei tea, kas Sinu kodulehe "tervis" on korras, siis pöördu Kirsikese poole ja ta vaatab kõik üle ja aitab korda teha, mis vaja, et leht toimiks ja kõik oleks muuhulgas ka turvaline.
Epp Aus
Epp Aus
2024-02-15
Olen Kirsikesele ülitänulik, et ta tuli mulle kiirel ajal vastu ja aitas kodulehel mitmetest takistustest üle saada! Temaga on kerge suhelda, ta haarab lennult ja aitab südamega! Soovitaksin teda igakell kõikidele, kes otsivad tehniliselt eriti taiplikku virtuaalassistenti.
Ivar Raav
Ivar Raav
2024-02-14
Väga kiire ja efektiivne koostöö kodulehe pluginatega! Asjalikud ja toimivad soovitused, mis säästsid lõpuks palju raha ning aega. Väga soovitan!
Triin Pärn
Triin Pärn
2024-02-13
Palusin abi seoses meie pere suverestoraniga Peipsi ääres. www.parnaouetalu.ee Tegin lehe ise, ent iga päev ei toimeta WordPressi platvormil, mistõttu vajasin pädevat inimest, kes kiiresti vajalikud muudatused sisse viiks. Ma olin üllatunud kui arve saabus. Ma oleksin ise pusinud nende asjadega nii kaua. Kirsike on soe inimene, kaasamõtleja ja probleemide lahendaja. Minu leht ei allunud "korraldustele", Kirsike lahendas selle iseseisvalt ära. Ma ei pidanud sellega tegelema. Lisaks paigaldas lehele Google Translate, Google Reviewsi. Lisas meeskonna tutvustused. Nüüd võib uhkelt uuele suvele vastu minna vägeva veebilehega! Kui on vähegi võimalik, siis delegeeri endast pädevamale. Nii säästad enda aega. Olen nii tänulik!
Nele Tasane
Nele Tasane
2024-02-12
Kirsike on väga kiire, kohusetundlik ja osav kõiges, mis puudutab kodulehti ja nende seadistamist. Ta teeb ise parendamise ettepanekuid, suhtleb koostööpartneritega ja hoiab kodulehel oma head silma peal. Kirsikese peale saab alati loota! Aitäh Kirsike!
Merike Rihti Kuuse
Merike Rihti Kuuse
2024-02-12
Olen aegapiku aru saanud, et kõiki maailma töid ei pea ise oskama ja kõiki jalgrattaid pole vaja uuesti leiutada. Seega on minu jaoks väga oluline kasutada oma ala spetsialistide abi. Vahelduva eduga olen ka varem abilisele tööd andunud. Praegune koosloomine Kirsikesega on aga sootuks kiirem ja tulemuslikum. Terapeudina soovitan ennast ja oma tegemisi kastist välja mõelda ja oma aega väärtustada. Iga tegevuse jaoks on inimene kellel see loomulikkusest ja pädevusest paremini õnnestub. Virtuaalassistent on üks ägedamaid ja nö abikõlbulikumaid ameteid tänasel interaktiivsel ajal.
Birgit Itse
Birgit Itse
2024-02-12
Tänu koostööle Kirsikesega on minu tegemistele justkui uus hoog sisse tulnud. Mu kodulehekülg on professionaalsem, süsteemid toimivad ja mul on aega tegeleda sellega, mis mulle (ja minu klientidele) rohkem rõõmu pakub - kirjutamise, koolitamise ja kõnelemisega.
Liina Ostumaa
Liina Ostumaa
2024-02-12
Kirsike on oma ala tipp-spetsialist, kes oskab ja õpib kergusega selgeks ka keerulisemad platvormid ja programmid. Ta on väga meeldiv ja armas suhtleja ning pakub oma klientidele suurepärast tuge. Suheldes teiste ettevõtjatega olen tema kohta samuti ainult kiidusõnu kuulnud ja ise soovitan teda ka julgelt teistele.
Scroll to Top